Sanal Kart

Paraf Premium Sanal başlangıçta sıfır limitli olarak üretilir. Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil Uygulama ve Paraf Mobil'i kullanarak Paraf Premium Sanal'a özel online limit değiştirme özelliği ile alışverişleriniz öncesi limitinizi dilediğiniz tutarda artırabilir, alışverişleriniz sonrası kalan limitinizi arzu ederseniz tekrar güvenli bulduğunuz seviyeye indirebilirsiniz. Paraf Premium Sanal'ın limitini değiştirmek için Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil ve Paraf Mobil Uygulama ekranını kullanabilirsiniz.

Numarası, bağlı olduğu asıl Paraf Premium kartınızdan farklı olan Paraf Premium Sanal, internette güvenli alışveriş imkanı sağlar. Değiştirilebilen limit avantajı ile kartınızın numarası internet üzerinde görüntülense dahi, limitinizi sıfırlayabildiğinizden dolayı yetkisiz kullanımlar önlenmiş olur.
Premium Sanal'a ait güncel CVV ve son kullanma tarihi bilgileri ile kartınızla ilgili diğer tüm bilgilere, Halkbank İnternet Şubesi/Kredi Kartı/Sanal Kart/Bilgi Görüntüleme ekranından, Halkbank Mobil ve Paraf Mobil Uygulamasından ulaşabilirsiniz.
Paraf Premium Sanal ücretsiz olup, yapılan işlemleri kartınızın bağlı olarak çalıştığı Paraf Premium'un Hesap Özeti'nde görebilirsiniz.

Sanal Kart Kullanımı için Faydalı Bilgiler

İnternette sanal kartınızla daha güvenli alışveriş yapabilmek için   gerçekleştirmek istediğiniz işlem tutarı kadar limit belirlemenizi ve işleminiz sonrasında limitinizi sıfırlamanızı öneririz.
Sanal kart için belirlediğiniz limit, asıl kart limitinizin artması durumunda aynı kalacaktır.
Limitin sıfırlanmaması durumunda kartınıza ödeme yaptığınızda sanal kart limitiniz daha önce belirlediğiniz tutara gelebilecektir.
Güvenli bulduğunuz internet sitelerinden güvendiğiniz cihazlar üzerinden alışveriş yapmanızı, işlem sonrasında sanal kart limitinizi sıfırlamanızı tavsiye ederiz.
Bankalar sizi telefonla arayarak vb. yollarla  kart numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve kartınızın arka yüzündeki 3 haneli güvenlik kodunu, internette güvenli alışveriş (3D şifresi) şifresi, internet şubesine giriş şifresi, kart şifresi  vb. şifre bilgilerinizi istemezler. Güvenliğiniz için bu tarz taleplere itibar etmeyiniz. 

Sahip Olmak Çok Kolay...

Paraf  Premium sahibiyseniz hemen Halkbank İnternet Şubesi’ne girerek, Halkbank Mobil veya Paraf Mobil Uygulamasını indirerek Sanal Kart talebinde bulunabilirsiniz. Eğer Halkbank İnternet Şubesi’ne üye değilseniz, kimlik kartınızla beraber size en yakın Halkbank Şubesi’nden İnternet Şubesi Üyelik başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.