Limit

Paraf Premium Limitiniz:
 
Paraf Premium kartınıza tanımlanan limit dahilinde yurt içinde, yurt dışında alışveriş yapabilir, nakit avans çekebilirsiniz.

Paraf Premium limitinizde, müşteri limitiniz dikkate alınmaktadır. Paraf Premium ürün çeşitlerinden, birden fazla kartınız olması durumunda size tahsis edilen limit, tüm kartlarınız için ortak limit, yani müşteri limitiniz dikkate alınmaktadır.

Örneğin Bankamızdan hem Visa hem de MasterCard'a sahipsiniz:

Müşteri Limitiniz : 100,000 TL 
Paraf Premium Limitiniz : 100,000 TL 
Parafly Platinum Limitiniz : 100,000 TL 
Bu durumda, toplamda her iki kartınız için kullanabileceğiniz en yüksek limit müşteri limitiniz olan 100,000 TL'dir.

Paraf Premium Limitinizi Nereden Öğrenebilirsiniz?

  • Paraf Premium kartınıza tahsis edilen limit, kartınızın yapıştırılarak gönderildiği kart sunum mektubunda ve aylık gönderilen hesap özetinizde yer almaktadır.
  • Paraf Premium limitinizi ayrıca, Halkbank Mobil Uygulama, Halkbank İnternet Şubesi, 0850 222 40 20 Premium Line ve Halkbank Şubeleri'nden öğrenebilirsiniz.

Nakit Avans Limiti Nedir?
 
Nakit avans limiti, nakite ihtiyacınız olması durumunda, her zaman yanınızda olan Paraf Premium kartınızdan çekebileceğiniz maksimum nakit miktarını ifade etmektedir.

Nakit avans limiti, Paraf, Premium limitinizin %100’ü, kadardır. Paraf Premium'unuzda alışverişlerden kaynaklanan borç bakiyesi bulunması halinde nakit avans limitiniz; kullanılabilir limitinizin, nakit avans için belirlenen yüzde oranında olacaktır.

Nakit avans limitiniz aylık gönderilen hesap özetinizde yer almaktadır. Ayrıca nakit avans limitinizi Halkbank İnternet Şubesi, 0850 222 40 20 Premium Line ve Halkbank Şubeleri'nden öğrenebilirsiniz.

Paraf Premium için nakit avans limiti toplam limit kadardır. İster limitinizin tümünü nakit avans için, isterseniz de alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Paraf Premium Limitinizi Artırmak İçin Ne Yapmalısınız?

  • Paraf Premium limitinizi artırmak için, güncel gelir durumunuzu gösteren belge ile herhangi bir Halkbank Şubesi'ne başvurarak limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Mobil Şube, İnternet Şube ve Premium Line aracılığıyla limit artış başvurusunda bulunabilirsiniz
  • SMS ile başvuru için; LIMIT yazıp TCKN, Aylık Gelir, Talep Edilen Limit Bilgisi ile aralarında birer boşluk bırakarak 3452'ye gönderebilirsiniz.

Ek Kartlar İçin Limit Nedir?
 
Ek kartlar için ayrı bir limit bulunmamaktadır. Ek kartla yapılan alışveriş ve nakit avans işlemleri miktarı Paraf Premium limitinize dahildir. 
Ek kartınızın limitini, Paraf Premium kartınızın limiti içerisinde kalmak kaydıyla sınırlandırabilirsiniz.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.