Paraflytravel.com

ParafParalarınız Paraflytravel.com da Daha Değerli!

Paraf Premium ile yurt içi ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden kazandığınız ParafPara'larınızı paraflytravel.com sitesinden alacağınız yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, otel rezervasyonu, transfer hizmetlerinde, cruise, araç kiralama ve seyahat tur paketlerinde 3 kat daha değerli kullanabilirsiniz. ParafParanızın yetmemesi durumunda Avans ParafPara kullanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hizmetler Katsayı
Yurt İçi Uçak 3
Yurt Dışı Uçak 3
Yurt İçi Otel 3
Yurt Dışı Otel 3
Transfer 3
Seyahat Tur Paketleri 3
Cruise 3
Araç Kiralama 3

 

  • paraflytravel.com’dan 7/24 saat hizmet alınabilmekte olup, alınan hizmet ile ilgili soru ve sorunlarda 0850 878 0 400 no’lu Paraflytravel çağrı merkezinden veya iletisim@paraflytravel.com mail adresinden destek alınabilecektir.
  • 1 takvim yılı içerisinde katlı olarak kullanılan ParafPara/Avans ParafPara’da değerli kullanım tutarı (Paraf Premium’dan karşılanan tutar) en fazla 50.000 TL ye kadardır. Söz konusu tutarın dolması halinde müşteriler ParafParalarını katlı kullanamazlar.
  • paraflytravel.com üzerinden alınan tüm hizmetler Yeni Karamürsel Turizm ve Seyahat Acentası tarafından verilmektedir. Yeni Karamürsel Turizm ve Seyahat Acentası, ilgili hizmetleri anlaşmalı olduğu firmalar aracılığı ile sunmaktadır. 
  • paraflytravel.com satış kuralları için tıklayınız

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.