E-Ekstre

Siz de kredi kartınıza ait ekstrenizi e-mail ile almak için hemen talimat verin hem doğanın korunmasına katkıda bulunun hem de ekstrenize dilediğiniz an ulaşabilme özgürlüğüne kavuşun!

E-ekstre başvurunuzu;

Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil Uygulama, 0850 222 40 20 Premium Line ve Halkbank Şubeleri aracılığı ile yapabilirsiniz.


Halkbank İnternet Şubesi'nden başvuru:

İnternet şubesindeki "Kartlar" adımından aşağıdaki adımları takip ederek e-ekstre başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kartlar >> Kredi Kartlarım >> Ekstre Görüntüleme >> Görüntüle>> Ekstre Başvurusu>>Ekstre Başvuru Talimatı

Halkbank Mobil Uygulama'dan başvuru:

Halkbank Mobil Uygulamadaki "Kartlar" menüsünden aşağıdaki adımları takip ederek e-ekstre başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kartlar/Kredi Kartları/Kredi Kartlarım/İlgili kart seçimi yapılır/İşlemler/Ekstre Başvuru Talimatı

Premium Line'dan başvuru:


0850 222 40 20 Premium Line'ı arayıp anlık ekstre talebinde bulunabilir ve müşteri temsilcisine bağlanarak ekstrenizin eposta adresinize gönderilmesi için düzenli talimat verebilirsiniz.

Kişisel ve finansal verilerinizi içeren kredi kartı ekstrenizi e-postayla almanız halinde; sır kapsamındaki verilerinizin elektronik posta hizmeti sağlayıcısının sistemlerinde de tutulabileceklerini ve kötü niyetli kişilerin elektronik posta hesaplarına farklı yöntemlerle sızmaya çalışarak bilgilerinizi ele geçirmeye teşebbüs edebileceklerini hatırlatmak isteriz. 

Elektronik posta kullanımı yerine bu ihtiyaçlarınızı daha güvenli ve kolay olan ve Bankamız tarafından size sunulan Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil Uygulama ve Paraf Mobil Uygulama dijital kanalları üzerinden karşılamanızı öneririz. 

Paraf Mobil uygulamasını hemen yüklemek için QR kodu okutabilirsiniz.


TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.