Ödeme Kanalları

Ödeme Kanalları

Otomatik Ödeme Talimatı

Paraf ödemelerinizi aşağıdaki kanallardan otomatik ödeme talimatı vererek yapabilirsiniz.

  • Halkbank Şubeleri,
  • 0850 222 0 400 Halkbank Dialog,
  • Halkbank İnternet Şubesi'nde Kredi Kartları/Otomatik Ödeme Talimatı ekranını kullanarak, Otomatik Ödeme Talimatı talebinde bulunabilirsiniz.

Halkbank Şubeleri

Paraf ödemelerinizi tüm Halkbank Şubeleri'nden yapabilirsiniz.

Halkbank Bank24

Halkbank Bank24'leri kullanarak vadesiz hesaptan ya da nakit yatırmak suretiyle Paraf ödemelerinizi yapabilirsiniz. Vadesiz hesaptan virman yoluyla kredi kartı ödemesi yapılabilmesi için Halkbank'ta kullanmakta olduğunuz vadesiz hesabınızı Paraf 'ınıza bağlatmanız gerekmektedir. Bunun için herhangi bir Halkbank Şubesi'ne ya da 0850 222 0 400Halkbank Dialog'a başvurmanız yeterlidir. Nakit Çek/Yatır amblemi bulunan Bank24'lerden yapacağınız tutar anında, diğer Bank24'lerden yapacağınız ödeme tutarı ise bir iş günü sonra Paraf hesabınıza yansıtılmaktadır. Halkbank Bank24 adreslerini öğrenmek için tıklayınız.

0850 222 0 400 Halkbank Dialog

Paraf ödemelerinizi günün her saati 0850 222 0 400 Halkbank Dialog'u arayarak yapabilirsiniz.

Halkbank İnternet Şubesi

Paraf ödemelerinizi internete bağlanabildiğiniz her yerden Halkbank İnternet Şubesi ile kolayca yapabilirsiniz.

PTT Şubeleri'nden

Paraf borcunuzu artık PTT Şubeleri'nden de ödeyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en yakın PTT Şubesi'ni öğrenmek. 

Tüm Bankalardan EFT

Paraf borcunuzu, tüm bankalardan, Banka Adı ve Kodu: Türkiye Halk Bankası A.Ş. 0012, Şube Adı ve Kodu: Kredi Kartları Merkezi – 09916'ya EFT yaparak ödeyebilirsiniz. Not: 0850 222 0 400 Halkbank Dialog, Halkbank İnternet Şubesi kanalları ile ödeme yapabilmek için gecikmeden herhangi bir Halkbank Şubesine uğrayarak, Halkbank Dialog ve/veya Halkbank İnternet Şubesi'ne üye olmanız ve ilgili kanal şifrelerini almanız gerekmektedir.