POS Ürünlerimiz

Masa Üstü POS Ürünlerimiz

Dial-up POS


Firmalara, satışını yaptıkları hizmet veya ürünlerin bedellerini kredi kartı ve banka kartı ile tahsil edilmesini sağlayan, telefon ve elektrik hattına bağlı çalışan POS cihazımızdır. Kart kabul edebilir nitelikte, kriterlerimize uygun tüm üye işyerlerimiz yararlanabilir.

ADSL POS

POS cihazınızı ADSL hattı üzerinden kullanarak hem işlem zamanından hem de iletişim maliyetinden tasarruf sağlayabilirsiniz. ADSL hattınız üzerinden hem bilgisayarınızı hem de POS cihazınızı kullanabilirsiniz. Bilgisayarınız olmasa bile ADSL hattı için başvuruda bulunup ADSL POS cihazı kullanabilir, hızlı ve kesintisiz işlem yapabilirsiniz. ADSL bağlantısı için sabit bir ücret ödenir. Bu nedenle ADSL POS kullandığınızda, işlem adediniz ne olursa olsun, POS işlemleri için ekstra iletişim ücreti ödenmemektedir.

Mobil POS Ürünlerimiz

Mobil POS Kart üzerindeki bilgileri ve işlemler ile ilgili tüm bilgileri banka sistemine GPRS (SIM kart ile destekli, GSM yedekli) üzerinden gönderen, kablosuz, şarj edilebilir POS cihazıdır. Mobil POS cihazları sayesinde İletişim araçları ile sipariş alıp, mal teslimi sırasında ürün/hizmet bedelini alan , bayi ağına dağıtım yapan firmalar ve pazarcılar gibi sektörlerde çalışan işyerlerimizin ödeme sistemi ihtiyacı karşılanmaktadır.

GPRS POS

GPRS teknolojisini destekleyen Mobil POS cihazlarımız cep telefonunun kapsama alanında olduğu her yerde ödeme olanağı sağlamaktadır. Mobil POS'unuzu bankamızın sunduğu GPRS hatlarıyla kullanarak fatura takibinden kurtulursunuz.

E-Ticaret Ürünlerimiz

Sanal POS


Üye işyerinin internet üzerinden yaptıkları mal ve/veya hizmet satışları için, kart hamilleri ve üye işyeri arasında muhtelif güvenlik sistemini de içeren, Banka tarafından geliştirilen sisteme e-ticaret denir. Bu alışverişlerde, üye işyeri tarafından bankadan kredi kartına otorizasyon/provizyon alınmasını ve yapılan işlemlerin banka sistemine aktarımını sağlayan yazılım ve sistem alt yapısına Sanal POS denir.