Temassız Özellik

Bozuk para arama, para üstü bekleme derdini ortadan kaldıran, hızlı ve rahat ödeme aracınız: Temassız Paraf!

Temassız Paraf, temassız işlem yapabilme özelliği sayesinde, küçük tutarlı ödemelerinizde daha hızlı ve daha kolay işlem yapabilmenize olanak tanır.
Temassız Paraf ile şifreye gerek kalmadan ve okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemler temassız olarak daha kısa sürede yapılabilecektir. Bu işlem için yapmanız gereken tek şey; kartınızı temassız okuyucuya yaklaştırmaktır.

Temassız Paraf ile Alışveriş:

Temassız Paraf kartlarınız ile gerek yurt içi gerekse yurt dışında kısaca dünyanın her yerinde Visa ve MasterCard logolu tüm işyerlerinde ve Troy temassız Paraf kartlarınız ile  Troy logosu bulunan tüm yurtiçi işyerlerinde alışveriş yapabilir, zengin Paraf Üye İşyeri ağında taksitli alışveriş ve kampanyalardan yararlanma imkânına sahip olursunuz.

Kartınızın Temassız İşlem Özelliğini Kullanabilmeniz için:

Kartınızın temassız özelliğinden yararlanabilmeniz için, kartınızla POS üzerinden yapacağınız ilk alışveriş işleminizi şifre kullanarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra yapacağınız alışverişlerde (alışveriş tutarı 750 TL ve altı işlemlerde) kartınızın temassız özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Temassız İşlem Limiti:

Temassız işlemlerinizde kullanabileceğiniz limit, tek seferde yapacağınız alışverişleriniz için azami 750 TL olarak belirlenmiştir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.